• 0232 448 4 448
  • bilgi@tanepack.com

Matbaa Grubu

matbaa ürünleri

Markanıza Özel Baskılı Ürünler;

Matbaa Ürünleri ile ilgili bizimle irtibata geçebilir, bilgi alabilir ve güvenle sipariş verebilirsiniz. TanePack ekibi olarak tüm matbaa ürünleri konusunda çözüm ortağınız olmak için biz buradayız.

Menü Basım/Ciltleme;

Restoran, Cafe, Bar vb. mekanların vazgeçilmezi olan menüler TanePack ile hayat buluyor. Deri sıvama kapak, dekota baskı ve farklı tarzlarda kullanımınıza sunulan menüleri sizin için en iyi şekilde üretiyoruz.

Tabak Altlığı “Amerikan Servis”;

Yemek servislerinde ki estetik zerafeti tamamlayan, istenilen ölçü ve kağıt seçeneği ile amerikan servis siparişleriniz alınır. Görsel tasarım ve markanızın en iyi reklam araçlarından biri olan bu ürünler grafik departmanımız tarafından özenle hazırlanarak imalatı yapılır.

Karton Çanta;

Farklı boyut ve kağıt özellikleri ile istediğiniz renklerde tasarlanan karton çantalarınızı bizden temin etmek artık çok daha kolay. İpli/ipsiz seçenekleri ve göze hitap eden tasarımları ile firmanızın adını duyuruyoruz.

Karton Kutu;

İstenilen ebat ve karton kalınlığı ile kutu ihtiyaçlarınızı çözmek için TanePack ekibi olarak biz buradayız. İstediğiniz adetlerde karton kutu imalatı için lütfen bilgi alınız.

Pastahane Kutuları;

Pastahanelerin vazgeçilmez ürünlerinin başında gelen baklava ve kuru pasta kutu ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılıyoruz. Firmanıza uygun tasarım ve adetlerde sunduğumuz kutu üretimlerini ekibimizce üstleniyoruz.

Markanıza özel baskılı ürün grupları ile ilgili lütfen bilgi ve fiyat almayı unutmayın.
bilgi@tanepack.com      0232 448 4 448