• 0232 448 4 448
  • bilgi@tanepack.com

Hakkımızda

tanepack izmir

Baskılı Mendil, Şeker ve Kağıt Grubunda;

TanePack olarak sizlerle işbirliği içerisinde, Tek Kullanımlık Baskılı Ürünler sınıfında; Kolonyalı Mendil, Baskılı Şeker, ve tüm Baskılı Kağıt Grubu ihtiyaçlarınızı uzman kadromuz ve Ege’nin en büyük tesisine sahip olmanın avantajını üstlenerek, sunum kalitenizi, hizmet anlayışınızı ve bakış açınızı değiştirmeye adayız.

Kurumsallığı ve iyi hizmeti kendine amaç edinmiş; Restoran, Cafe, Bar, Pastahane, Hotel, Belediye ve diğer tüm sektöre hizmet veren markaların çözüm ortağıyız.

Üstlendiğimiz işi en iyi şekilde yapmak için;
İlerleyen teknolojinin takipçiliğini ve tesisimize uyarlama görevini üstlenerek daha iyi bir hizmet sunuyoruz. TanePack olarak yaptığımız yatırımlar ve tüm ekibimiz ile sektörde her zaman bir adım önde olmanın gururunu yaşıyoruz.

Tesisimizde, “kalite” üretiyoruz;
Hijyen anlayışını sahiplenmiş, ekip çalışmasının vazgeçilmez olduğu tesisimizde üretilen ürünlerimizle, mekanlarınız görsellik kazanırken, kalitenizin de ön plana çıkmasına öncülük ediyoruz. Müşterilerinizin gözünde sizi daha fazla büyütüyoruz.

 

Sizlerle Birlikte Büyümek Adına;

Tüm TanePack ekibi olarak 7/24 kusursuz bir hizmet için çalışan 80 kişilik üretim kadromuz, farklı tarzları markanıza yansıtan 7 kişilik grafik ekibimiz, sizinle aramızda köprü olan 6 kişilik satış departmanımız ve diğer illerde bizi tercih eden bayilerimiz ile yorulmadan çalışıyoruz.